Brazylia 2014: Muller przyćmił Ronaldo, USA wygrywa.

2015-05-12 3

Drużyna Niemiec zanotowała mocny początek mistrzostw wygrywając 4:0 z Portugalią, której w ogóle nie pomogła głupota Pepe.
Thomas Muller zabrał ze sobą piłkę do domu po ustrzeleniu hat-tricka i ma już na koncie 8 bramek w 7 meczach na mistrzostwach świata. Z kolei nasza najjaśniejsza gwiazdeczka Ronaldo, świeci już tylko zębami.
Ghana została pokonana przez USA, które strzeliło super szybką bramkę już w pierwszej minucie meczu.
Wtorek to dzień bramkarzy.
Guillerno Ochoa powstrzymał Brazylię praktycznie jedną ręką, co pogrążyło Neymara i spółkę w smutku.
Z kolei bramkarz reprezentacji Rosji Akinfeev zaprezentował nam jak nie powinno się próbować łapać piłki i puścił klopsa w meczu z Koreą Południową.
Akinfeev chciałby pewnie zapaść się pod ziemię, miał szczęście, że kilka minut później jego kolega z drużyny wyrównał na 1:1.